PRODUKTY › SPRING AIR

Sojowe świece zapachowe

Luksusowe świece zapachowe Spring Air zostały stworzone z myślą o tych, dla których przyjemność płynąca z doznań zapachowych, jest równie istotna co dbałość o środowisko. Wykonane są z naturalnego wosku sojowego, stanowiącego wegańską i ekologiczną wersję tradycyjnych komponentów świecowych, oraz wyjątkowego wachlarza olejków eterycznych. Świece nie tylko otulą pomieszczenie przyjemnym zapachem, ale i roztoczą wśród jego ścian smugi ciepłego światła.

MATTIK

SPRING AIR

Świece sojowe to najlepszy wybór dla osób, którym los środowiska nie jest obojętny – nie zawierają wosku pszczelego, ani parafiny, a ich główny składnik – wosk sojowy (otrzymywany z ziaren soi) – jest biodegradowalny. Naturalne świece palą się o wiele dłużej, nie wytwarzają kopcącego dymu i nie są też szkodliwe dla organizmu człowieka, a i ich aromat jest znacznie intensywniejszy, niż w przypadku tych na bazie np. parafiny. Co więcej – pozbawiony wszelkich sztucznych dodatków wosk sojowy uwalnia bardziej klarowny i czysty zapach.

Produkt dostępny jest w eleganckim, czarnym opakowaniu, mieszczącym 230 mililitrów wosku. Jedna świeca pali się aż 90 godzin, wprowadzając przytulny nastrój przy jednoczesnej aromatyzacji otoczenia.