PRODUKTY › SPRING AIR

Odświeżacze SpringAir 250 ml

Spring Air® jest wiodącą marką produkującą odświeżacze powietrza. Wykorzystując najnowsze technologie stworzyliśmy wachlarz unikalnych 9000 zapachów. Spring Air® posiada w swojej ofercie 96 wyjątkowych kompozycji, które zostały podzielone na 9 linii zapachowych. Ponadto stworzyliśmy 10 zapachów premium.

MATTIK

SPRING AIR

Zestaw profesjonalnych odświeżaczy SpringAir 250 składa się z dwóch elementów – dozownika oraz puszki. Dozowniki objęte są dwunastoletnią gwarancją i są w pełni programowalne. Co to w praktyce oznacza? Możemy dowolnie dostosować pracę urządzenia do swoich potrzeb. Jeżeli prowadzimy gabinet o nieregularnych godzinach pracy np. 8-14 w poniedziałek, 16-18.30 w środę itp. nasz dozownik jest w stanie pracować wtedy kiedy pracuje klient. Kiedy połączymy to z wyjątkową jakością i trwałością samych kompozycji możemy konsekwentnie i budżetowo aromatyzować powierzchnie do 170m2. Można by powiedzieć: 170m2? To dużo jak na jeden dozownik. Jednak dowolność wyboru dozy (od co 1 do co 99 minut) daje nam tą możliwość.

Dozowniki są dostępne w dwóch modelach: jedno- i dwukolorowych. Modele jednokolorowe: biały, czarny, srebrny, złoty. Modele dwukolorowe: biały/biały, czarny/czarny, biały/czarny. Niebawem zostaną wprowadzone nowe kolory (czerwony/srebrny, czarny/srebrny). Posiadamy około 100 gotowych kompozycji. Ponadto, na życzenie jesteśmy w stanie wykonać każdy zapach zgodny z potrzebami klienta. W naszym portfolio mamy wiele zrealizowanych projektów aromatyzacyjnych.