PRODUKTY › SPRING AIR

Odświeżacz do tkanin Ultra Scent 500ml

Ultra Scent Spring Air jest dyfuzorem zapachu w formie spryskiwacza, nadającym świeżość i przyjemną woń powierzchniom wykonanym z dowolnego materiału – od zwartych włókien tworzących dywany i tapicerki, po delikatne tkaniny – np. firany czy zasłony. Zapach, którym przechodzą tkaniny podczas procesu odświeżania i aromatyzacji, wypełnia całe pomieszczenia bukietem wonnych komponentów.

MATTIK

SPRING AIR

Ultra Scent Spring Air jest produktem powstałym na bazie etanolu i kompozycji zapachowych, którym można spryskiwać dowolne powierzchnie – zarówno te domowe, jak i biurowe. Za pomocą specjalnego dozownika, należy aplikować go na wybrane materiały – meble, dywany, zasłony, czy nawet pościele – aby już po kilkunastu sekundach cieszyć się świeżymi nutami zapachowymi. Aromatyzacja dyfuzorem Ultra Scent Spring Air jest nie tylko szybka i prosta, ale i bezpieczna. Produkt nie pozostawia bowiem plam czy zabrudzeń, a także nie wpływa szkodliwie na spryskane nim powierzchnie – nawet te najbardziej delikatne. Jedno aromatyzujące spryskanie daje efekt odświeżenia utrzymujący się do tygodnia. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach: ekonomicznej 500 mililitrowej butelce ze spryskiwaczem oraz poręcznej i estetycznej 200 mililitrowej buteleczce

W ofercie posiadamy następujące warianty zapachowe: Vanilla, Pinacolada, Lavender, Wild Flower, Blue Velvet, Breeze, Secret, Cotton, Soft, Sensitive Touch, Grapes, Adorable, Pomegranate Delight.
Ponadto, posiadamy ok. 20 kompozycji zapachowych stworzonych przez nas.