PRODUKTY › SPRING AIR

Odświeżacz do samochodu Infinity Car

Odświeżacz samochodowy Spring Air Infinity Car skonstruowany jest w oparciu o innowacyjną technologię aromatyzujących kapsułek zapachowych zakładanych na kratkę wentylacyjną. Przepływające przez nie podczas jazdy molekuły powietrza, nasiąkają wypełniającymi je wonnymi olejkami, rozprowadzając zapach po każdym zakamarku wnętrza pojazdu – rodzinnego auta, taksówki, służbowego wozu, a nawet luksusowej limuzyny.   

MATTIK

SPRING AIR

dla tych, którzy cenią sobie komfort jazdy i to nie tylko w aspekcie wygodnych siedzeń czy ergonomicznej kierownicy. Na dobre samopoczucie i przyjemność płynącą z podróżowania samochodem, wpływają w dużej mierze doznania zapachowe, dlatego i tu warto zadbać o aromatyzację. Każda mała kapsułka składa się z zaawansowanych polimerów, w których zamknięte są poszczególne komponenty danego aromatu – dzięki nowoczesnemu urządzeniu Infinity zostają one uwolnione do otoczenia, tworząc wyjątkową aurę zapachową. W zależności od indywidulanych preferencji podróżujących, kapsułki można dowolnie wymieniać w każdej chwili i powracać do swoich ulubionych zapachów w wybranym przez siebie momencie.

Produkt jest dostępny w 10 różnych zapachach: Pomegranate Delight, Blue Velvet, Adorable, Breeze, Cotton, Secret, Silk, White Orchid, Fresh Office, Cool.