PRODUKTY › SPRING AIR

Neutralizatory AirGuard

Przedstawiamy linię zupełnie innowacyjnych produktów do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, stworzonych specjalnie w celu eliminacji określonych molekuł nieświeżego powietrza. Dyfuzory Spring Air Airguard wychwytują cząsteczki odoru, jednocześnie je neutralizując i pozostawiając w otoczeniu przyjemny, subtelny aromat. Skład każdego z nich opracowany i skomponowany został według typów konkretnych przykrych woni, charakterystycznych dla określonych pomieszczeń, takich jak kuchnia, toaleta czy pokoje dzienne.

MATTIK

SPRING AIR

Unikatowa formuła skoncentrowana na eliminacji zapachu, a nie maskowaniu go innym, zdecydowanie wyróżnia nową linię Airguard by Spring Air na tle innych produktów do neutralizacji i aromatyzacji powietrza. Stworzona została z myślą o przestrzeniach, w których nieustannie mieszają się nieprzyjemne wonie oraz tych, w których występuje słaba cyrkulacja powietrza. Wysoka jakość dyfuzorów to gwarancja skuteczności, wygody i wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu standardów bezpieczeństwa.

Neutralizatory dostępne są w trzech wersjach: Kitchen (kuchnia, spiżarnia, pomieszczenia gastronomiczne), Restroom (łazienka, toaleta, ubikacja) i Cigarettes (pokoje dzienne, bary, kasyna). Z powodzeniem można stosować je zarówno na mniejszą, domową skalę, jak i większą, czyli w wielkoobszarowych miejscach publicznych. Produkty można użytkować doraźnie – jako spray, lub razem z programowalnym dozownikiem.