Wszystkie Artykuły

 MATTIK - Dystrybutor odświeżaczy powietrza

Aero®

Aby skutecznie usunąć przykre zapachy nie trzeba już wypełniać pomieszczeń tradycyjnymi odświeżaczami powietrza, które często są bogate w lotne związki organiczne (zwane LZO). To bardzo szkodliwe dla środowiska naturalnego substancje.
W trosce o ekologię stworzono technologię Aero Diffusion To prawdziwy przełom w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Dzięki niemu powstały przyjazne środowisku odświeżacze, które szybko usuwają przykre zapachy, tworzą odpowiedni nastrój i jednocześnie umożliwiając stosowanie aromaterapii.


Jak to działa?

Technologia zimnej dyfuzji nie wykorzystuje żadnych substancji wspomagających rozprzestrzenianie się zapachu. Pod wpływem ciśnienia generowanego przez kompresor, olejek zapachowy łączy się z powietrzem tworząc mikroskopijne cząsteczki zapachu które są lżejsze od klasycznych aerozoli zapachowych oraz powietrza. Dzięki temu zapach znakomicie rozprzestrzenia się po aromatyzowanych powierzchniach a efekt działania jest długotrwały.


Zalety i korzyści

Zastosowanie zimnej dyfuzji jest bardzo korzystne zarówno dla zdrowia jak i dla portfela. Wysoko skoncentrowany olejek zapachowy jest bardzo wydajny i nie wymaga dodawania substancji które ułatwiają rozprowadzanie aromatu w powietrzu. Nasze dyfuzory zapachowe można programować w dowolnych godzinach oraz dają możliwość manipulowania uwalnianą ilością zapachu. Dzięki temu można dostosować możliwości urządzenia do aromatyzowania dowolnych pomieszczeń o różnych kubaturach.

Dyfuzory można również podpiąć pod układ wentylacyjny co znacząco zwiększa możliwości i zasięg urządzenia. Zapach jest obecny wszędzie gdzie byśmy chcieli.

bg top

Technologia Aero Diffusion®
bez tajemnic

Istotą technologii Aero Diffusion® używanych w naszych urządzeniach jest możliwość produkowania niewielkich kropelek odświeżacza powietrza w stałym rozmiarze i w kontrolowanych ilościach, które mogą powstawać zarówno z substancji ciekłych, jak i bezwodnych.

arty scent

ArtyScent®

P o k o l o r u swój zapach!

Zasięg zapachu:
do 500 m²

Urządzenie ArtyScent® jest dostępne w kolorze białym i czarnym. Jest dostępne w wersji z pokrywą w kolorze inox lub bez pokrywy.

ArtyScent® zaprojektowano tak, aby pasowało do każdego wnętrza i odpowiednio odświeżało pomieszczenie.

Co wyróżnia ten model?

• bez względu na wystrój pomieszczenia może być traktowany jako ozdoba, która doskonale spełnia funkcje odświeżacza powietrza,
• to pierwsze z urządzeń, w którym połączono unikalny zapach i nowoczesny design,
• ma 16 różnych kolorów, aby każdy Klient mógł indywidualnie dobrać odpowiednią barwę jego obudowy do wystroju wnętrz,
• jest w pełni zaprogramowany do pełnienia swojej funkcji,
• posiada niezawodny system regulacji uwalnianego zapachu.

arty
icon scent

IconoScent®

Wystylizuj swój zapach

Zasięg zapachu:
do 500 m²

Urządzenie IconoScent® jest dostępne w kolorze białym i czarnym. Jest dostępne w wersji z pokrywą w kolorze inox lub bez pokrywy.

IconoScent® to nowoczesny design oraz ogromne możliwości dezodoryzacji i odświeżania powietrza. Dzięki jego niewielkim rozmiarom bardzo łatwo można go dopasować do każdego pomieszczenia.

Co wyróżnia ten model?

• posiada niebanalny design,
• można go łatwo zainstalować na podłodze,
• jest w pełni zaprogramowany do pełnienia swojej funkcji,
• posiada niezawodny system regulacji uwalniania zapachu,
• trwałość jego zapachu to 90 dni.

arty
crypto scent

CryptoScent®

Zwiększ wydajność
swojego zapachu

Zasięg zapachu:
do 500 m²

CryptoScent® powstał, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, która umożliwia elastyczność jego dopasowania do preferencji każdego Klienta oraz nieskończoną liczbę możliwości użytkowania.

Co wyróżnia ten model?

• posiada niebanalny design,
• można go łatwo zainstalować na podłodze,
• jest w pełni zaprogramowany do pełnienia swojej funkcji,
• posiada niezawodny system regulacji uwalniania zapachu.

crypto